רפלקסולוגיה הוליסטית כדרך חיים באה ללמד שאפשר לחיות אחרת בתנאי שנבין את הקשר בין הגוף לנפש. אם נשכיל להבין שאנו אחראים על בריאותינו נבין טוב יותר את מהלך ההתרחשות בין המחשבה הרגש והכאב הפיזי , טיפול רפלקסולוגי מתבצע בכפות רגליים זהו טיפול מהנה ואפקטיבי לטיפול בכאבי שלד ושרירים, למניעת כאבי ראש ומגרנות, זוהי שיטה נפלאה כטיפול מונע, טיפול תחזוקתי, לאיזון הגוף והנפש , טיפול רפלקסולוגי מומלץ כטיפול תחזוקתי גם אם אנו חשים בריאים וחזקים.

שיאצו הוא שם יפני לשיטת ריפוי בה מופעל לחץ על נקודות האנרגיה, הוא טיפול נעים , מהנה ואפקטיבי, בדרך כלל לאחר טיפול בשיאצו נחוש ויטאליים ונמרצים. הלחץ מתבצע בעזרת הבוהן או שתי הבהונות יחד כל פעולות הגוף נשלטות על ידי אנרגיה וכאשר קיימת בעיה רפואית כלשהיא אנו נכנה את הבעיה "חוסר איזון" או "חוסר הרמוניה" אותו חוסר איזון נגרם כתוצאה מחסימה אנרגטית בגוף ובפועל אנו נחווה זאת בעייפות פיזית, על ידי לחיצות בנקודות האנרגיה באותו אזור נשחרר את החסימה, נזרים דם ונגרום שוב למצב הרמוני ומאוזן בגוף. הטיפול בשיאצו טוב לכאבי שלד ושרירים, לעייפות וניתן לשלב אותו ברפלקסולוגיה. במצבים של כאבים עזים יעיל לשלב טיפול בעשב המוקסה ובכוסות רוח.

עיסוי רקמות עמוק הינו שיטת טיפול מערבית חדשה יחסית שהועתקה משיטת ה"רולפינג התפיסה הרוחנית לכאורה מאחורי שיטה זו גורסת כי הגוף אוגר בתוכו רגשות איתם אנו לא מעוניינים להתמודד. רגשות אלו מודחקים ויוצרים בגופנו מתח רב, גורמים לשינויים בטונוס השריר ובכך משפיעים על היציבה, טיפול בעיסוי רקמות עמוק נועד בכדי לפרק פיזית את רקמות החיבור שנוצרו, ובכך לאפשר לגוף להתאזן מחדש בצורה נכונה. הטיפול בעיסוי רקמות עמוק מיועד לאנשים הזקוקים למגע חזק ואינטנסיבי, לאנשים לחוצים ומתוחים, לסובלים מבעיות שרירים בעקבות יתר פעילות גופנית או לאנשים שאינם מבצעים מתיחות שרירים דרך קבע. עיסוי רקמות עמוק מתמקד גם בשחרור שרירים התפוסים באופן כרוני ומטרתו לשפר מגבלות תנועה ולאפשר יציבה נכונה לגוף.