עיסוי באבנים חמות – עיסוי נעים ומחמם המתבצע בעזרת אבנים נעימות חלקות וחמות , העיסוי נעשה בחלקו האחורי של הגוף ע"י זרימה של תנועת האבנים בכל הגוף מתאים לנשים/ נערות שרוצות להרגיש חמימה ומשוחררת.

עיסוי או טיפול באבנים חמות לקוח מהאינדיאנים של צפון אמריקה כבר לפני 300 שנה, על פי המסורת כשחזרו הגברים מהציד עייפים ומותשים, היו הנשים מחכות להם עם קערות מים חמים, אבנים ומגבות ומטפלות בהם, האבנים הם חלוקי נחל מבזלת לא מעובדים, הספוגים מינרלים מן הטבע ושומרים על חום למשך זמן ממושך, את הרעיון הביאו האינדיאנים.

שילוב הטיפול עם אבנים חמות יכול ליצור הרמוניה של אבנים חמות, שמנים ארומאטיים ומגע יד המטפל שיביא לתחושת רוגע וחום פנימי. / איזון פנימי ורוחני / שחרור מתחים נפשיים רגשיים / זירוז זרימת הדם / זירוז חילוף חומרים / פתיחת חסימות / ניקוז רעלים, השימוש באבנים חמות מאפשר להכין אזור חסום לעיסוי, אפשר להניח את האבנים על הבגדים או על הגוף עצמו באזור לפני שמעסים אותו , יש אין סוף של אפשרויות כאשר האבן היא כלי תמיכה, האבנים לא יחליפו את מגע האצבעות וכפות הידיים. האבנים הם ההכנה למגע האצבעות, חימום כהכנה לפני הוא רעיון הגיוני ומוכר לנו, אבני הבזלת הם אחד הכלים ליישום. בכל אבן גלומה אנרגיה , גם בחלוקי נחל המצויים בגינות ונוחות מאד לאחיזה, אבן מחוספסת מאד אהובה על המטופלים בייחוד על כפות הרגליים ועל הגב.