טיפול שטיפה אנרגטית – טיפול יחודי חוויתי ועוצמתי של ניקוי הנפש דרך הגוף על ידי עבודה בעיסוי של נקודות הצאקרות שחרור רגשות עצורים וחידוש מחזור הדם. הטיפול מתאים לנשים בשלות שמעוניינות לשלב ניקוי הנפש בלווי לתהליך בחייך.

שיטת הטיפול הייחודית, שפיתח ד"ר נאדר בוטו בשנים האחרונות, מבוססת על טכניקה טיפולית המכונה שטיפה אנרגטית".
באמצעות טכניקה זו יכולים המטופלים לחוות מחדש ובעוצמה רבה, חוויות וטראומות מילדותם, אשר נותרו כל השנים "חסומות" ובלתי נגישות, וכן לפרוק מעליהם את מצוקות ההווה.
השטיפה האנרגטית מאפשרת למטופל להשלים את תהליך ההשתלמות וללמוד את הסיבות למשבר הנפשי כדי שאלה ישמשו אותו בעתיד להתמודדות עם משברים נוספים.
מטרת השטיפה האנרגטית לחדש את זרם החיים בגוף בין שני הקטבים העיקריים (הראש וכפות הרגליים) באמצעות פתיחת מרכזי האנרגיה (הצ'אקרות), והזרמת אנרגיה לאורך המרידיאנים והאיברים.

שיטת הטיפול שנקראת "שטיפה אנרגטית", שבמהלכה מתבצע שחרור גופני אנרגטי ונפשי בו זמנית שחרור החסימות האנרגטיות שנוצרו בעקבות משברים נפשיים וחידוש זרימת האנרגיה מרפה את האיברים הלקויים ומקנה למטופל אושר פנימי, במהלך השטיפה האנרגטית, משתחררת אנרגיה רגשית עצורה המתבטאת בצורת בכי, צעקות וצחוק עד הופעת רעד, המצביעה על מעבר אנרגטי רציף בגוף,
חשוב לציין שבמהלך הטיפול כולו מצוי המטופל בהכרה מלאה, מודע לכל מה שקורה לו ומסוגל לזכור לאחר מכן את הפרטים שעלו .