עיסוי משולב

עיסוי המשלב בשלמות בין יסודות איזון גוף ונפש שיאצו רפלקסולוגיה ורקמות עמוק. העיסוי מתבצע מכף רגל ועד ראש, ומתאים לכל מי שרוצה להשתחרר מתחושה רעה או שריר תפוס טיפול מפנק במיוחד

קרא עוד

עיסוי באבנים חמות

עיסוי נעים ומחמם המתבצע בעזרת אבנים נעימות חלקות וחמות , העיסוי נעשה בחלקו האחורי של הגוף ע"י זרימה של תנועת האבנים כל הגוף מתאים לנשים/ נערות שרוצות להרגיש חמימה ומשוחררת.

קרא עוד

עיסוי לנשים הרות

חוויה חד פעמית של חיבור נעימות והקלה עצומה ,העיסוי נעשה בכל חלקי הגוף לבקשתך הטיפול מתאים לנשים הרות החל מהשליש השני של ההריון (חודש שלישי עד שביעי בלבד).

קרא עוד

עיסוי רפואי

עיסוי רפואי הינו שיטת טיפול מדוייקת העושה שימוש בידע נרחב באנטומיה והכרה של מערכת השלד והשרירים​.

קרא עוד

עיסוי זוגי

מזמינה אותך אישית לחלוק את החוויה של מגע ואנרגיה עם מי שבא לך לפנק בעיסוי זוגי, כל עיסוי מהרשימה אפשרי גם בשניים. אפשרות לבחור מטפל/ת בנוסף.

קרא עוד

עיסוי בפילינג גוף

עיסוי מפנק במיוחד המשלב מגע נעים מעקצץ ומרענן ומגע ידיים חמים מתאים לנשים/נערות שרוצות להרגיש חדשות ונקיות, העיסוי מתבצע בחלקו האחורי של הגוף.

קרא עוד

טיפולים

טיפול בבוץ ים המלח

טיפול לעור הגוף מפנק ויחודי, המירקם העשיר והמינרלים מרגיעים את העור , מסייע בהפגת מתחים ומספק תחושת בריאות לגוף מתבצע על ידי עיסוי הבוץ על כל חלקי הגוף (לבחירתך) מתאים לנשים בכל הגלאים

קרא עוד

טיפול רפלקסולגיה אבחון רפלקסולוגי

פירוש המילה רפלקסולוגיה זה השתקפות האדם דרך כפות רגליו, רפלקסולוג מיומן יכול בהתבוננות בכפות רגליים לראות את כל האדם כשלם והשלם הוא מכלול האדם על אבריו, רגשותיו ומחשבותיו.

קרא עוד

טיפול שטיפה אנרגטית

טיפול יחודי חוויתי ועוצמתי של ניקוי הנפש דרך הגוף על ידי עבודה בעיסוי של נקודות הצאקרות שחרור רגשות עצורים וחידוש מחזור הדם. הטיפול מתאים לנשים בשלות שמעוניינות לשלב ניקוי הנפש בלווי לתהליך בחייך.

קרא עוד

טיפול בנרות הופי

נרות הופי הינם נרות חלולים העשויים מדונג דבורים וצמחי מרפא, מטרת הטיפול באמצעותם היא פתיחת התעלות שמחברות בין האף, האוזן והגרון מעודפי נוזלים, סילוק שעווה עודפת מהאוזניים ועוד.

קרא עוד

אטרקציות

מסיבת רווקות וערבי נשים

בערב מיוחד זה של אושר ושמחה כיף ושיחרור עם בנות שכיף לך להיות אני מצטרפת אליכן באווירה המתאימה עם אנרגיה חיובית נרות וקישוטים להסבר קצר על עיסוי נחמד שאתן יכולות לעשות למישהוא המתאים.

קרא עוד

מסיבת "הולדת" לגיל הרך וימי כיף להורים

באמצעות פעילות זו אני מרגישה שאני מאפשרת מקום לחיבור מיוחד שונה זורם ונעים בין הרך למשתתף איתו.

קרא עוד