קוסמטיקה טבעית
לאחרונה הולכת וגוברת המודעות לשימוש בחומרים מן הטבע בכל תחום אפשרי ובמיוחד בתחומי רפואה וקוסמטיקה.
הפלא בקוסמטיקה טבעית מתבסס על שילוב שבין שמנים צמחיים עשירים בויטמינים לבין שמנים נדיפים העובדים על הנפש ועל שכבות העור הפנימיות.

כיום תפקיד התכשיר הקוסמטי הנמכר בחנויות הוא "לשפר את המראה החיצוני", זו "אטרקציה ויזואלית" כיוון שבפועל רוב התכשירים שנמכרים מורכבים מפאזה מיימית שאינה נספגת בגוף,
18.5% פאזה שומנית שיכולה להזיק משום שהיא מופקת ממוצרי לוואי של הנפט ונשארת על שטח העור ובכך חוסמת את נשימת העור ולא מאפשרת שיחרור רעלים.
1.5% נוספים מורכבים מחומר פעיל המכיל חומר מחליב כדי לייצב את השמן בתוך המים, ומכיל גם חומר אנטי בקטריאלי לקטילת החיידקים שנוצרים בתחליב וכן חומר משמר שהוא חומר אנטי איפוש לשם התגברות על ריחות החיידקים ותוספת חומרים סינתטיים לקבלת ריח וצבע.
חלק מחומרים אלו גורמים לאלרגיות, בתוספת מזערית של תמצית צמחים בעלת שם אופנתי כדי למשוך אותנו, הלקוחות.

לעומת זאת, השימוש בחומרים טבעיים:
אנו בוחרים את השמנים הצמחיים בעלי ריכוז גבוה של ויטמינים ובעלי ערך טיפולי ותזונתי גבוה, ובשילוב של שמנים נדיפים המתאימים למצב העור ולמצב הנפשי שאנו נתונים בו,
משפרים את מראה העור שלנו. לאחר תקופת שימוש של מספר שבועות אנו נראה הבדל עצום בצבע הפנים, ברכות, בברק ובאלסטיות.

מוצרים:

FRESH – קרם פנים המתאים לרב סוגי העור בהכנה ביתית – 50 מ"ל
STONE – קרם רגליים לעור רגיל עד יבש מאוד בהכנה ביתית – 50 מ"ל
RIVER – קרם ידיים לעור רגיל עד יבש בהכנה ביתית – 50 מ"ל

על רסקיו

"אין החלמה מלאה ללא שינוי בהשקפה או בגישה, רגיעה מלאה של הנפש והאושר הפנימי. בל תמנע פשטותה של שיטת הריפוי את שימושכם בה, מאחר שככל שתתקדמו יותר, תיווכחו במלוא פשטותה של הבריאה עצמה".
בשמו המקצועי נקרא "רסקיו רמדי", זו היא תמצית ההצלה המפורסמת ביותר של פרחי בך. ה"רסקיו רמדי" מסייע במצבי לחץ, מתח, חרדה, פחד ודיכאון קל.
אופן השימוש פשוט בהחלט – 4 טיפות ישירות לפה או בחצי כוס מים  4 פעמים ביום, יש להתייעץ לפני השימוש.

רסקיו – בקבוק –  60 מ"ל